Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı

  1. 2014 YILINDA PORT NATURE LUXURY RESORT HOTEL & SPA ’YI AÇARKEN BİR HAYALİMİZ VARDI.

Amacımız; sadece otelcilik yapmak değildi. Bunun yanında mutlu çalışanlar ve mutlu misafirler oluşturmaktı. Açılışımızdan bu yana çok güzel tecrübeler edindik ve sürekli gelişme odaklı olduk. Zamanın bize öğrettiği en güzel şey yaptığımız işi gelir elde etmek için değil keyif ve teşekkür için yapmak oldu. Bu doğrultuda açıldığımız günden bu güne sürekli konseptimizi geliştirdik ve daha fazla aile odaklı bir hale getirdik. Bu kitapla birlikte ailelere ve çocuklara gösterdiğimiz özenin bir kez daha altını çizmek istiyoruz. Port Nature markası bundan sonraki yeni açılacak otellerinde de bu konsepti yine geliştirerek kullanacaktır. Böylelikle markanın bir sonraki nesile aktarımı tamamlanacaktır. Bu süreçlerin hepsinde siz değerli partnerlerimizin ve misafirlerimizin önerilerini dinleyerek hareket edeceğiz. Çünkü gelişimin doğru iletişimden geçtiğine inanıyoruz. Yönetim Kurulu olarak; misafirlerimiz, çalışanlarımız ve partnerlerimizden oluşan büyük bir aile olduğumuzu düşünüyoruz. Bu kitabı oluştururken iki konunun üzerinde durduk:


Kendi çocuklarımız ve torunlarımız için istediğimizi, misafir çocuklarımız için de isteyebiliyor muyuz?

Biz ebeveynler için de mutlu bir ortam oluşturmalıyız ki tüm aile mutlu olsun.

Ahmet ARAS


CHAIRMAN

Mini Club A’La Carte
08:00 – 21:00 saatleri arasında, rezervasyona gerek duymadan ücretsiz olarak, dünya mutfağından oluşan menülerimiz ile A’la Carte hizmetin keyfini çocuklarımıza yaşatıyoruz.
Porty Mini Club
Çocuklarımız, profesyonel çalışanlarımız ile gün boyunca programlanmış eğlenceli çocuk aktiviteleri sayesinde zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaklar.
Mamalar
Sizlerin gözü önünde, taze meyve ve sebzelerden hazırlanmış püreler, sütlü mama çeşitleri ve dünyaca ünlü Danone & Bebelac hazır bebek mamalarını ücretsiz olarak alabileceksiniz.
Aileler İçin
Anne ve Babalar için deneyimli ekibimizle beraber günlük ve haftalık programlar dahilinde Funny Jumping, Sabah Jimnastiği , Su Jimnastiği ve Step Aerobik yapma imkanı bulabileceksiniz.
ZıpZıp Parkuru
1000 m2 alanda oluşturulmuş, deneyimli çalışanlarımızın gözetiminde, çocuklarımızın farklı milliyetlerden bir çok arkadaş edinebileceği ve sosyalleşebileceği bir eğlence alanını minik misafirlerimiz için hazırladık.
Özel Kurslar
Çocuklarımız boş zamanlarında keyifli vakit geçirirken hem eğitici hem de eğlenceli özel kurslardan haftada bir kez ücretsiz olarak faydalanabilecekler. Böylelikle yaz tatillerini yaz kampı gibi de değerlendirmiş olacaklar.
Bakıcı Hizmeti
Anne ve babalarımızın özgürce kendilerine vakit ayırabilmeleri için konusunda deneyime sahip ekibimiz ile çocuklarımız emin ellerde.
Playstation Lounge
Anne ve babalarımızın özgürce kendilerine vakit ayırabilmeleri için konusunda deneyime sahip ekibimiz ile çocuklarımız emin ellerde. Playstation Lounge Sınırsız eğlenceye var mısınız ? Çocuklarımız için rezervasyonsuz ve ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz Playstation oyun odamız.
Aquapark
Çocuklarımızın güzel vakit geçirebileceği ve gün içerisinde düzenli bir şekilde temizlenen, uluslararası temizlik sertifikasına sahip havuzumuz ve 18 kaydıraklı Aquaparkımız(12’si çocuklar 6’sı yetişkinler için).
SandPool
Çocuklarımızın hoşça vakit geçirebileceği bebek kum havuzumuz.
Özel Şovlar
Çocuklarımız için günlük ve haftalık olarak programlanmış eğitimlerine , kişisel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunabilecek birbirinden eğlenceli aktivitelerimizi profesyonel eğitmenlerle birlikte geleceklerine bir tuğlada biz koyuyoruz.
Mini Disco
Çocuklarımız; deneyimli ve çocuğunuzun dilini konuşan çalışanlarımız ile akşamları Mini Disco’muzda eğlenceli vakit geçirmekte ve ailelerimiz tatilin keyfini doyasıya çıkarmaktalar.
Game Center
Ücretlidir.
Bowling
Ücretlidir.
Bilardo
Ücretlidir.
Oyun Makineleri
Ücretlidir.
ONLINE REZERVASYON